The Office w The Last of Us Part I. Gracze uważają, że znaleźli Biuro w grze Naughty Dog

Gry
2657V
The Last of Us Part I x  The Office
Wojciech Gruszczyk | 12.09.2022, 16:47

Czy w Naughty Dog znajdują się wierni fani „The Office”? Gracze uważają, że w The Last of Us Part I znajduje się biuro, a zaprezentowany materiał pokazuje bardzo znajomy układ pokoju – to prawdopodobnie nie jest przypadek.

Społeczność Naughty Dog rozkłada na czynniki pierwsze The Last of Us Part I. Fani przeszukują kolejne lokacje w poszukiwaniu Easter Eggów, które mogą naprowadzić zainteresowanych na następne projekty doświadczonego studia PlayStation.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najnowsze znalezisko nie jest jednak związane z ekskluzywną produkcją Naughty Dog, ale prawdopodobnie jeden z graczy natrafił na... Biuro z „The Office”. Na materiale możecie zobaczyć rozkład pomieszczeń – po lewej stronie znalazła się recepcja, gdzie pracuje Pam, obok możemy zobaczyć biurko Dwighta, a łatwo dostrzeżecie także biuro Michaela Scotta.

„Biuro z „The Office” zostało odtworzone w The Last of Us Part I”

To prawdopodobnie nie jest przypadek – Naughty Dog zmieniało układy niektórych pomieszczeń, by te prezentowały odpowiedni poziom względem całej produkcji, więc najwidoczniej twórcy postanowili zadbać o ciekawy układ jednej z lokacji.

Jest to na pewno spora ciekawostka, która pokazuje, że deweloperzy dobrze się bawili odświeżając The Last of Us. W końcu przynajmniej aktualnie jest to najlepsza wersja przygody z PS3.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Last of Us Part I.

Źródło: NaughtyNDC

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper