Nintendo Direct zapowiedziany! Nintendo UK nie pokaże imprezy z powodu śmierci królowej Elżbiety II

Gry
1939V
Nintendo Switch - Nintendo Direct
Wojciech Gruszczyk | 12.09.2022, 16:06

Po serii plotek i przecieków możemy szykować się na atrakcje. Już jutro odbędzie się duży Nintendo Direct, podczas którego mamy zobaczyć mnóstwo dużych produkcji zmierzających na Nintendo Switcha.

Od kilku dni informatorzy zwiastowali duże wydarzenie, a teraz możemy szykować się na zabawę. Już jutro o godzinie 16:00 otrzymamy dużą dawkę informacji na temat nowych gier zmierzających na Nintendo Switcha. Japończycy przygotowali 40-minutowe show, podczas którego w głównej mierze firma skupi się na produkcjach, które zadebiutują na rynku w następnych miesiącach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeff Grubb, który w zeszłym tygodniu wspominał o wydarzeniu, jest pewien, że właśnie na tej imprezie zobaczymy Metroid Prime Remake oraz porty kolejnych gier z serii The Legend of Zelda z Nintendo Wii U na Nintendo Switcha (Twilight Princess HD / Wind Waker HD). Podczas imprezy mamy także poznać ostateczną nazwę The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2.

Na uwagę na pewno zasługuje fakt, że jest to duży Nintendo Direct – nie „mini” lub „showcase”, więc najwidoczniej możemy szykować się na kilka konkretnych materiałów z nowych tytułów.

„Zapraszamy jutro o 16:00 [czasu polskiego], 13/9, na #NintendoDirect livestream z około 40 minutami informacji, głównie skupiających się na grach #NintendoSwitch, które pojawią się tej zimy”.

Brytyjski oddział Nintendo potwierdził, że tym razem nie będzie prowadził relacji z imprezy – z powodu śmierci królowej Elżbiety II zdecydowano się na nie prezentowanie wydarzenia.

Źródło: Nintendo

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper