The Division 2 otrzyma nową zawartość. Ubisoft będzie rozwijać grę przez kolejny rok

News
1113V
The Division
Wojciech Gruszczyk | 10.09, 21:23

The Division 2 zadebiutowało w marcu 2019 roku, ale Ubisoft nie zamierza rezygnować z rozwoju produkcji. Na Ubisoft Forward potwierdzono nową zawartość do gry, więc gracze mogą szykować się na następne misje i wyzwania.

Ubisoft bardzo wierzy w markę The Division i choć wciąż nie zapowiedziano The Division 3, to jednak gracze mogą szykować się na nowości do drugiej odsłony serii. Jeszcze w 2022 roku wystartuje 11. sezon zmagań, dzięki któremu zapoznamy się z między innymi zupełnie nowym trybem.

Ubisoft szykuje bronie, sprzęt, wydarzenia oraz ulepszenia rozgrywki, jednak zdecydowanie najważniejszą nowością zmierzającą do The Division 2 jest kolejny wariant rozgrywki, ponieważ to właśnie taka zawartość może zainteresować szeroką publikę i sprawić, że na serwerach wciąż będą pojawiać się kolejne osoby zainteresowane tytułem.

The Division 2 na Ubisoft Forward

Na wydarzeniu potwierdzono, że w 2022 roku The Division 2 otrzyma jeszcze dwa duże rozszerzenia, a jednocześnie Ubisoft chce rozwijać produkcję przez następne 12 miesięcy – tytuł otrzyma 5. rok wsparcia.

Źródło: Ubisoft Forward

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper