Ubisoft Forward z prezentacją przyszłości serii Assassin's Creed. Oglądajcie z nami pokaz!

News
3311V
Ubisoft Forward
Wojciech Gruszczyk | 10.09, 20:27

Już dzisiaj odbędzie się wielkie wydarzenie dla fanów serii Assassin's Creed. Francuski producent podczas Ubisoft Forward przedstawi przyszłość uniwersum i przygotuje graczy na następne atrakcje – zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

O godzinie 21:00 rozpocznie się główne wydarzenie Ubisoftu, które będzie trwać ponad godzinę, a o 20:30 wystartuje pre-show. Korporacja chce pokazać „przyszłość serii Assassin's Creed”, ale również możemy liczyć na prezentację kilku nowych gier zmierzających na rynek w następnych miesiącach.

Wydarzenie zapowiada się interesująco, ponieważ Ubisoft przygotowuje się do kilku dużych premier – Mario + Rabbids Sparks of Hope oraz Skull and Bones trafią do graczy jeszcze w 2022 roku i produkcji na pewno nie zabraknie podczas show. Powinniśmy także otrzymać wstępne informacje na temat The Division Resurgence.

Ubisoft nie zapomina także o swoich wciąż rozwijanych projektach, więc w trakcie imprezy na pewno zobaczymy nową zawartość do Brawlhalla, For Honor, The Crew 2 oraz The Division 2.

Czy możemy liczyć na niespodzianki? Mam szczerą nadzieję, że tak, bo choć głównym punktem programu na pewno będzie Assassin's Creed Mirage, to korporacja ma w swoim katalogu wiele mocnych IP, więc mam nadzieję, że zostaniemy pozytywnie zaskoczeni.

Źródło: Własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper