A Plague Tale: Requiem na nowej rozgrywce. Twórcy pokazują uroki skradania

News
777V
A Plague Tale Requiem
Wojciech Gruszczyk | 09.09, 19:36

W A Plague Tale: Requiem ponownie będziemy mierzyć się z wieloma przeciwnikami, ale bohaterowie gry Asobo Studio nie mogą poradzić sobie w bezpośredniej walce z przykładowo rycerzami.

To właśnie z tego powodu Amicia i Hugo wykorzystują spryt, by czasami ominąć zagrożenie, a innym razem zaatakować z ukrycia. Istotnym elementem A Plague Tale: Requiem będzie skradanie się, ponieważ dzięki chowaniu się w przykładowo zaroślach możemy zaatakować wroga od tyłu – na nowym filmie widzimy, jak dziewczyna dźga jednego z oponentów.

Gracze będą teraz nawet podpalać trawę, by zmylić przeciwników, a podczas opowieści nie zabraknie momentów, podczas których będziemy musieli chować się pod przykładowo stołem.

A Plague Tale: Requiem nie wprowadzi wielkich zmian względem poprzedniej odsłony, jednak bohaterowie skorzystają z nowych mocy – przykładowo Hugo może na pewną chwilę kontrolować szczury lub za ich pomocą wyczuwa wrogów. Zdolności na pewno zostaną dobrze wykorzystane podczas fabuły, ponieważ teraz duet nie będzie tak bardzo bezbronny, jak w przypadku pierwszej odsłony.

A Plague Tale: Requiem zadebiutuje w październiku. Gra będzie dostępna na PS5, XSX|S, PC, Switchu (chmura) oraz w Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper