Lies of P na długiej rozgrywce w 4K. 31 minut walki w butach Pinokio

Gry
1765V
Lies of P
Wojciech Gruszczyk | 09.09.2022, 18:14

Jedną z najciekawszych gier 2023 roku może okazać się Lies of P. Jeśli deweloperzy nie zawiodą dostarczając wymagające starcia i ciekawą fabułę, to produkcja zmierzająca do między innymi Xbox Game Pass może okazać się dużym sukcesem.

Redakcja IGN przygotowała długi materiał z Lies of P – niektóre ujęcia mogą wydawać się znajome, ponieważ dziennikarze pokazują znaną lokację. Gameplay jest jednak znacznie dłuższy i pozwala sprawdzić nowe fragmenty z wersji demonstracyjnej prezentowanej podczas targów w Kolonii. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Lies of P charakteryzuje się świetną atmosferą – gracze wcielą się w Pinokio, który próbuje odnaleźć Geppetto. W mieście jednak znajduje się mnóstwo maszyn i w tym wypadku na uwagę zasługują dopracowane animacje. Deweloperzy zadbali, by przeciwnicy ruszali się w odpowiedni sposób, a dźwięki tylko i wyłącznie podkręcają wrażenia. 

Tytuł pod względem rozgrywki przypomina pozycje From Software i bez wątpienia Bloodborne był jedną z głównych inspiracji deweloperów. Jak w przypadku innych soulslikeów niezbędne w Lies of P będzie odpowiednie zarządzanie umiejętnościami postaci – czasami nie warto się śpieszyć, ponieważ spokojna gra wynagrodzi nam naprawdę wiele.

Na filmie zobaczycie także rozwój postaci (podobny jak w grach From Software), zerkniecie na walki z różnymi oponentami, a nawet w połowie protagonista korzysta z nowej broni. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper