PPE.pl na Facebooku, Instagramie, TikToku, Twitterze i YouTubie. Zachęcamy do subskrypcji

News
1069V
PPE.pl w mediach
Wojciech Gruszczyk | 08.09, 20:17

Każdego dnia na nasz portal wpada wielu czytelników, którzy są zainteresowani wiadomościami ze świata oraz różnymi tekstami naszych dziennikarzy. Przygotowujemy treści, systematycznie dostarczamy publicystykę i recenzję, ale warto pamiętać, że PPE.pl prężnie działa także na różnych portalach społecznościowych.

W dzisiejszych czasach trudno skupiać się wyłącznie na ruchu bezpośrednim, bo choć wielu naszych czytelników wchodzi na PPE.pl po prostu z przeglądarki na smartfonach, tabletach lub komputerach, to jednak duża część naszego ruchu pochodzi z sieci społecznościowych.

Systematycznie publikujemy wiadomości na Facebooku, gdzie od czasu do czasu wrzucamy także grafiki i chętnie dzielimy się różnymi materiałami z naszą społecznością. Jesteśmy także na Instagramie, gdzie częściej niż w pozostałych mediach pokazujemy naszą prywatę.

Twitter traktujemy podobnie jak reszta branży – wrzucamy tam nasze teksty, więc jeśli akurat korzystacie z tego portalu, to po prostu możecie otrzymywać nasze wiadomości oraz publicystykę. Czasami wrzucamy także materiały na TikTok.

Na YouTube mamy kilka ciekawych planów, a ostatnio nawet zaczęły pojawiać się nowe materiały, to tym tematem mocniej zajmiemy się w następnych miesiącach. Zachęcam mimo to wpadać na nasz kanał, gdzie ostatnio Majk opowiada o automatach.

Jednak już teraz zapraszamy Was na nasze media społecznościowe, gdzie możecie dać nam like'a, suba lub zacząć obserwować nasze relacje:

Źródło: Własne

Komentarze (158)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper