Evil West wygląda świetnie. Rozbudowany materiał pokazuje polską produkcję

News
2385V
Evil West
Wojciech Gruszczyk | 08.09, 18:23

Na premierę Evil West przyjdzie nam zaczekać do listopada, jednak najnowszy materiał z produkcji Flying Wild Hog wygląda naprawdę dobrze. Twórcy zapewnią szalony Dziki Zachód, w którym nie zabraknie walki z wampirami, nowoczesnych urządzeń oraz podróżowania na koniach.

Flying Wild Hog w ostatnich tygodniach potwierdziło opóźnienie premiery Evil West – zespół potrzebuje więcej czasu, by dopracować grę na wszystkich platformach. Jak wiadomo tytuł od premiery będzie dostępny na konsolach dwóch generacji oraz komputerach osobistych.

Deweloperzy dzisiaj zaprezentowali długi materiał, który pokazuje między innymi system rozwoju głównego bohatera – gracze skorzystają z kilku drzewek zdolności oraz podczas ulepszenia postaci wybiorą perki.

Evil West charakteryzuje się naprawdę ciekawym światem, ponieważ z jednej strony widzimy tutaj Dziki Zachód, walkę z wampirami, ale jednocześnie łowcy korzystają z potężnych broni doładowanych elektrycznością.

Evil West zadebiutuje w bardzo trudnym okresie, ale muszę przyznać, że każdy kolejny materiał z polskiej produkcji wygląda naprawdę dobrze. Chętnie pod koniec roku zapoznam się z tytułem, ponieważ Flying Wild Hog może zapewnić kawał porządnej produkcji przepełnionej ekscytującą walką.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper