Football Manager 2023 w końcu trafi na PS5! Tytuł zadebiutuje w Xbox Game Pass i otrzyma Ligę Mistrzów

News
1698V
Football Manager 2023
Wojciech Gruszczyk | 08.09, 16:47

Po latach wyczekiwania seria Football Manager w końcu zawita na konsolę Sony. Twórcy właśnie potwierdzili Football Manager 2023, który zmierza na różne sprzęty oraz do usługi Xbox Game Pass. Gra pierwszy raz w historii trafi na urządzenie PlayStation.

Szykuje się prawdziwa rewolucja dla fanów piłki nożnej. Sports Interactive właśnie potwierdziło datę premiery Football Manager 2023 – 8 listopada produkcja zadebiutuje na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5. Posiadacze konsoli Sony długo czekali, by móc zagrać w tę serię i w końcu otrzymają nową produkcję.

Tytuł będzie również dostępny w Xbox Game Pass oraz PC Game Pass, a na Nintendo Switch trafi Football Manager 2023 Touch. Twórcy przygotowali także wydanie na urządzenia z systemami iOS oraz Android.

To jednak nie koniec ciekawych informacji, ponieważ Sports Interactive potwierdziło, że pierwszy raz w historii seria otrzyma następujące rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA i Liga Konferencji Europy UEFA. W najbliższych tygodniach deweloperzy przestawią dodatkowe szczegóły.

Kupując tytuł w przedsprzedaży skorzystacie z rabatu w wysokości 20%, ale warto podkreślić, że tegoroczna edycja na PC nie będzie zawierać płyty – zamiast tego otrzymamy kod do wykorzystania w Steam, Epic Games lub Microsoft Store. Studio chce być bardziej „eko” – „usunięcie płyty i notatnika z tegorocznej edycji, a także kolejne udoskonalenia opakowań ekologicznych oznaczają, że ogólny ślad węglowy opakowania FM23 jest o 47% niższy niż opakowania FM22”.

Źródło: Informacja prasowa - Cenega

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper