Samsung reaguje na zapowiedź iPhone'a 14. Reklama uderza w Apple, a fani chwalą „idealny timing”

Smartfony
2322V
Samsung reaguje na zapowiedź iPhone'a 14
Wojciech Gruszczyk | 08.09, 14:32

Samsung był gotowy na prezentację nowych smartfonów Apple. Korporacja nadal nie przygotowała składanych urządzeń, więc południowokoreańska konkurencja przygotowała reklamę, w której prezentuje swój Galaxy Z Flip4.

W 2022 roku ponownie nie zobaczyliśmy składanych smartfonów Apple. Korporacja podobno od lat pracuje nad nowym urządzeniem, jednak w najbliższych tygodniach zadebiutują na rynku standardowe modele, które wyróżniają się między innymi znacznie wyższą ceną.

Od razu po zakończeniu konferencji Apple pojawił się nowy materiał od Samsunga – korporacja reklamuje swój składany smartfon, a podczas materiału możemy zobaczyć kobietę, która nie potrafi zapomnieć o urządzeniu:

„Czasami, gdy zobaczysz coś nowego, ekscytującego i wizualnie wyjątkowego, zaczniesz szukać tego wszędzie... Bez względu na to, jak bardzo starasz się o tym zapomnieć. Gdy Elena desperacko próbuje zapomnieć o nowiutkim Galaxy Z Flip4 swojego przyjaciela, wszystko jej o nim przypomina”.

Jest to bez wątpienia nawiązanie do najnowszych iPhone'ów – widzowie materiału chwalą idealny timing opublikowania reklamy. Apple ma od lat opracowywać swojego „składaka”, ale wciąż nie zobaczyliśmy oficjalnej zapowiedzi.

W dodatku Samsung Galaxy Z Flip4 jest tańszy względem najnowszych urządzeń Apple, ponieważ składany smartfon kupimy od 5149 zł do 5999 zł. Nawet Samsung Galaxy Z Fold4 kupimy w lepszej cenie, ponieważ urządzenie jest dostępne od 8399 zł do 9999 zł.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper