Street Fighter 6 na rozgrywce. Capcom pokazuje walkę i zachęca do nowej bijatyki

Gry
1066V
Street Fighter 6 Juri
Wojciech Gruszczyk | 07.09.2022, 20:56

Japończycy nie marnują czasu i ponownie prezentują Street Fighter 6. Najnowszy gameplay pozwala sprawdzić w akcji dwie postacie: Juri oraz Kimberly. Materiał szczególnie zainteresuje fanów gatunku.

Capcom wciąż nie potwierdza daty premiery Street Fighter 6, ale możemy mieć pewność, że prace nad bijatyką trwają i tytuł trafi na rynek w przyszłym roku. Studio postanowiło wykorzystać okazję, by ponownie pokazać rozgrywkę i najnowszy gameplay skupia się na dwóch postaciach.

Juri Han pierwszy raz pojawiła się w Street Fighter V i według informacji udostępnionej przez Capcom jest to brutalna południowokoreańska wojowniczka taekwondo, która „czerpie przyjemność z zadawania bólu innym”. Natomiast Kimberly to debiutantka Street Fighter 6 – dziewczyna została wyszkolona przez Guy'a i choć wykorzystuje styl Bushinryu, to jednak zadbała o pewne zmiany.

Na materiale zobaczycie różnorodne ataki bohaterek – szczególnie dobrze prezentują się mocne ciosy, które sprawiają, że na ekranie pojawiają się nowe, kolorowe animacje. Ten efekt może prezentować się szczególnie dobrze podczas rywalizacji dwóch doświadczonych graczy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper