Dying Light 2 Bloody Ties będzie dużym dodatkiem. Tymon Smektała odpowiada na krytykę i potwierdza zawartość

Gry
1294V
Dying Light 2 Bloody Ties
Wojciech Gruszczyk | 06.09.2022, 19:33

Techland aktualnie nie zdradził wielu szczegółów Dying Light 2 Bloody Ties, więc część graczy obawia się, że pierwszy dodatek nie zaoferuje odpowiedniej zawartości. Sytuację skomentował Tymon Smektała, który potwierdził kilka bardzo pozytywnych informacji.

Na targach gamescom odbyła się prezentacja Dying Light 2 Bloody Ties. Jest to pierwszy fabularny dodatek do produkcji Techlandu – rodzime studio zamierza przez pięć najbliższych lat rozwijać grę i aktualnie deweloperzy w świetny sposób dbają o nowości, ponieważ tytuł systematycznie otrzymuje kolejne aktualizacje i mniejsze DLC.

Dalsza część tekstu pod wideo

13 października odbędzie się premiera Dying Light 2 Bloody Ties, więc możemy podejrzewać, że Techland dopiero rozpocznie promocję gry, jednak część graczy postanowiło skrytykować produkcję tak naprawdę... Nie znając żadnych szczegółów.

Tymon Smektała, główny designer z Techlandu, odpowiedział na jeden z materiałów potwierdzając zawartość – fabularny dodatek zapewni ponad 6-godzinną historię:

„Dying Light 2 nowe DLC ma ogromny problem https://youtu.be/fGBcOoMf1-Y A może po prostu zaczekaj i zobacz :) Mam nadzieję, że [dodatek] zaskoczy. Ma masywną ponad 6-godzinną fabułę, sporo questów pobocznych, mnóstwo spotkań z zainfekowanymi, walka z ludźmi to max 30%. Plus kilka ukrytych sekretów”.

Są to bardzo pozytywne informacje dla graczy, którzy chcą wrócić do świata Dying Light 2 lub nawet wciąż z niego nie wyszli i czekają na nową zawartość. Możemy podejrzewać, że główny wątek to podstawa, a nowe miejscówki zapewnią graczom sporo dodatkowych atrakcji.

Zamierzacie w październiku sprawdzić Dying Light 2 Bloody Ties?

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: Tymon Smektała

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper