2 nowe gry w Xbox Game Pass. Train Sim World 3 otrzymał premierowy zwiastun

News
1324V
Xbox Game Pass
Wojciech Gruszczyk | 06.09, 13:55

Już dzisiaj poznamy zestawienie nowych gier przygotowanych dla klientów Xbox Game Pass, ale nie musimy czekać na pełną listę, by zapoznać się z pierwszymi produkcjami. Gracze mogą pobierać dwa tytuły.

O godzinie 15:00 poznamy ofertę Xbox Game Pass na pierwsze dwa tygodnie września. Jak to jednak często bywa w takich sytuacjach – pierwsze gry debiutują wcześniej. Dzisiaj otrzymamy dostęp do przynajmniej dwóch tytułów.

Train Sim World 3 debiutuje dzisiaj na konsolach i PC, a zarazem pozycja trafia do Xbox Game Pass – już teraz możecie pobrać produkcję, by wieczorem na spokojnie wyruszyć na pierwsze misje. W usłudze Microsoftu pojawiła się podstawka, więc najwięksi fani symulatorów mogą sięgnąć po dodatkową zawartość.

Opus Magnum to gra logiczna opracowana przez Zachtronics Industries. Tytuł zadebiutował w 2017 roku na PC i zebrał bardzo mocne oceny – średnia na poziomie 90% może zachęcić wielu graczy do zainteresowania się pozycją.

2 nowe gry w Xbox Game Pass

To oczywiście dopiero początek oferty na wrzesień, a gracze mogą liczyć na kilka dodatkowych gier – jedna, szczególna produkcja zostanie udostępniona w abonamencie pod koniec miesiąca, więc fani usługi Xbox Game Pass mogą szykować się na sporo przyjemnego grania.

Źródło: Idle Sloth

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper