Torchlight Infinite gotowe do walki z Diablo Infinite. Beta, data premiery i pierwsze pochwały z testów na PC

News
1516V
e
Bartosz Dawidowski | 05.09, 10:56

Pomimo początkowo miażdżącej krytyki, Diablo Immortal cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy i coraz większą ich estymą. Z duża prędkością zbliża się do nas kolejna gra w bardzo podobnej konwencji, czyli Torchlight: Infinite.

XD Games rozpocznie dzisiaj (5 września) fazę beta testów Torchlight: Infinite. Grę, która będzie dystrybuowana w modelu free-to-play, można sprawdzać na smartfonach (iOS, Android) i PC do 18 września 2022 r. By wziąć udział w testach należy zarejestrować się na oficjalnej stronie projektu.

Poniżej czeka na was trochę gameplayu z wersji PC, zarejestrowanego w trakcie beta testów. Pierwsze wrażenia graczy są bardzo pozytywne. Co chyba najważniejsze – wydawca zdecydował się  w tym projekcie rozsądnie rozwiązać kwestię mikrotransakcji. W Torchlight Infinite nie występują motywy pay-to-win; w ramach mikropłatności można kupić tylko przedmioty o znaczeniu kosmetycznym, przeróżne ozdoby i wdzianka dla wybranego bohatera.

Wygląda też na to, że Torchlight Infinite zapewnia też bardzo dobrze przemyślany system rozwoju postaci i przede wszystkim bogaty system ekwipunku i łupów. Wygląda na to, że nadciąga hit dla osób uwielbiających motywy rodem z Diablo 3 czy Diablo Infinite. Do premiery Torchlight dojdzie na PC i smartfonach już w październiku 2022 r.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/torchlight-infinite-closed-beta-begins-september-5/1100-6507025/

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper