The Last of Us Part I potwierdza wiek Joela. Wystarczyło jedno ujęcie

News
1736V
The Last of Us Part I Joel
Iza Łęcka | 05.09, 13:27

Debiutująca przed tygodniem gra Naughty Dog raz na zawsze kończy spekulacje sympatyków dotyczące wieku Joela. W jednej ze scen główny bohater gry pokazuje swoje dokumenty, na których można dostrzec jego datę i miejsce urodzenia.

W pierwszym rozdziale The Last of Us jesteśmy świadkami sytuacji, kiedy mężczyzna okazuje dokumenty tożsamości strażnikowi. W pierwszej i drugiej wersji produkcji dokładne sprawdzenie szczegółów dowodu tożsamości było niemożliwe, ale już The Last of Us Part I pozwala przyjrzeć się przedstawionym informacjom.

Zgodnie z zamieszczonymi na paszporcie szczegółami Joel Miller urodził się 26 września 1981 roku w Arlington, czyli w The Last of Us Part I (akcja rozgrywa się w 2033 roku) bohater ma 52 lata, natomiast w drugiej odsłonie gry liczy już 57 lat (2038 rok). Gdy urodziła się Sarah miał 20 lat, a dramatyczny prolog wprowadzający nas w wydarzenia rozgrywał się w momencie, gdy postać kończyła 32 lata.

Jednocześnie przypomnijmy dokładnie imię i nazwisko Tess – kobieta, która odegrała ważną rolę w The Last of Us, nazywa się Theresa Servopoulos.

Oczywiście, są to tylko pewnego rodzaju smaczki oraz ciekawostki, które były już wielokrotnie poruszane przez fanów i ich w szczególności mogą zainteresować. Co więcej, sprawdzenie nowej edycji tytułu pozwala także poznać wagę bohatera.

The Last of Us Part I wiek Joela

Źródło: TheLastOfUsBR

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper