Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion zadebiutuje w grudniu? Square Enix zaprasza na pokaz

Gry
565V
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion
Wojciech Gruszczyk | 02.09.2022, 20:54

Square Enix szykuje się do premier trzech gier z serii Final Fantasy, ale aktualnie korporacja nie zdradziła szczegółów debiutu żadnej z produkcji. Najwcześniej zagramy w Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion i możliwe, że tytuł trafi do graczy w grudniu.

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion zostało zapowiedziane w czerwcu i choć produkcja ma zadebiutować do końca 2022 roku, to jednak wciąż nie otrzymaliśmy ostatecznej daty premiery. Brak szczegółów nie jest prawdopodobnie spowodowany opóźnieniem, ale najwidoczniej korporacja czeka na odpowiedni moment na ogłoszenie konkretów.

Jak się okazuje – Cdiscount, jedna z największych sieci sklepów we Francji, dodała do swojej oferty grę z datą premiery: Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion ma zadebiutować 13 grudnia (za aibo).

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion  data premiery leak

Nie możemy mieć pewności, że jest to ostateczna data premiery, ale nie będę specjalnie zaskoczony, gdy właśnie w tym terminie zagramy w Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion. Październik i listopad są przeładowane dużymi produkcjami, a grudzień może okazać się dobrym terminem na premierę dużej gry z uniwersum Final Fantasy.

Bardzo możliwe, że ostateczną informację o grze poznamy już 16 września, ponieważ Square Enix prawdopodobnie zareagowało na przeciek i zaprosiło graczy na prezentację.

„Włącz transmisję na żywo „Critikano Hit Eiko Kano: #TGS2022 Odcinek Specjalny” 16 września o 6:00 rano PT/15:00 CEST, z Crisis Core -Final Fantasy VII- Reunion!

Obejrzyj transmisję z symultanicznym tłumaczeniem na język angielski: https://youtu.be/brUxACCAGck”

Źródło: Twitter: aibo_ac7 / finalfantasyvii

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper