Hogwarts Legacy wygląda wspaniale na nowych materiałach. Twórcy pokazują pokoje czterech domów ze Szkoły Magii

Gry
3689V
Hogwarts Legacy
Wojciech Gruszczyk | 01.09.2022, 19:59

Avalanche Software pozytywnie zaskoczyło prezentując cztery materiały z Hogwarts Legacy. Twórcy pokazują lokacje młodych czarodziejów z czterech domów w Szkole Magii i Czarodziejstwa.

Hogwarts Legacy ekscytuje graczy z całego świata, a najnowsze materiały powinien pobudzić wielu fanów świata Harry'ego Pottera, ponieważ deweloperzy pokazują cztery domy z Hogwartu. Jak wiadomo na początku naszej przygody zostaniemy przydzieleni do Gryffindoru, Slytherinu, Hufflepuffu lub Ravenclawu, a dzisiaj możemy spojrzeć na lokacje.

Dalsza część tekstu pod wideo

W grze nie zabraknie Tiary Przydziału, więc choć otrzymamy możliwość stworzenia swojego bohatera, to prawdopodobnie pierwsze decyzje wpłyną na historię i umiejscowienie w odpowiednim domu. Autorzy jeszcze nie potwierdzili większych szczegółów, ale mam ogromną nadzieję, że w zależności od tego wyboru będziemy mogli uczestniczyć w różnych misjach lub też aktywnościach.

Avalanche Software ponownie w bardzo spokojny sposób prezentuje Hogwarts Legacy, ale mam wrażenie, że nawet takie filmy mogą pobudzić fanów, którzy z wielką chęcią zapoznają się z oczekiwaną od lat produkcją.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper