7 gier za darmo dla klientów Prime Gaming. Mocna oferta już dostępna [Aktualizacja #1]

Promocje gier
5513V
Prime Gaming
Wojciech Gruszczyk | 02.09, 18:20

Amazon zaprasza graczy na pobieranie kolejnych gier dla klientów Prime Gaming. Użytkownicy mogą zapoznać się z między innymi Assassin's Creed Origins oraz Football Manager 2022. Zestaw jest częścią rozbudowanej oferty.

Jeśli już pobraliście dwie gry oraz zestaw DLC od Epic Games i świętujecie 20-lecie serii Mafia ściągając pierwszą gangsterską opowieść, to możecie zapoznać się z kolejnymi produkcjami dostępnymi za darmo.

Sytuacja jest jednak w pewien sposób zaskakująca, ponieważ Amazon w zeszłym tygodniu potwierdził, że zamierza w ramach Prime Gaming zaoferować osiem gier, ale ostatecznie w zestawieniu pojawiło się sześć tytułów – Śródziemie: Cień Mordoru i Word of the Law: The Death Mask Collector's Edition zabrakło na liście. Możemy jednak podejrzewać, że pozycje zostaną jeszcze wrzucone do wrześniowego Prime Gaming i jeśli korporacja rozbuduje zestawienie, to zaktualizujemy tę wiadomość.

7 gier za darmo dla klientów Prime Gaming

  • Assassin's Creed Origins,
  • Castle on the Coast,
  • Football Manager 2022,
  • Defend the Rook,
  • The Dig,
  • We. The Revolution.

Nawet w tej sytuacji lista jest ciekawa, ponieważ zainteresowani pobiorą świetny Assassin's Creed Origins oraz mogą sprawdzić Football Manager 2022. Na liście znajdują się jeszcze cztery inne gry, wśród których na pewno warto wyróżnić We. The Revolution – jest to pozycja krakowskiego Polyslash, w której gracze wcielają się w sędziego Trybunału Rewolucyjnego w XVIII-wiecznym Paryżu podczas rewolucji francuskiej.

[Aktualizacja #1]

Middle-earth: Shadow of Mordor - Game of the Year Edition został dodany do oferty. 

Źródło: Amazon Prime Gaming

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper