James Bond i Project Dragon dopiero za kilka lat. Twórcy Hitmana potwierdzają fatalną wiadomość

Gry
1195V
007 IO Interactive
Wojciech Gruszczyk | 31.08.2022, 18:34

Nie możemy liczyć na szybkie premiery Project 007 i Project Dragon od twórców Hitmana. IO Interactive przedstawiło raport finansowy, który potwierdza, że nowe produkcje zadebiutują dopiero za kilka lat. 

IO Interactive jest najbardziej znane z realizowania gier z serii Hitman, jednak deweloperzy w zeszłym roku potwierdzili, że otrzymali w swoje ręce markę 007. Twórcy rozwijają opowieść z Jamesem Bondem w roli głównej, ale nie możemy liczyć na szybką premierę. Studio pracuje także nad wciąż tajemniczym Project Dragon i produkcja zmierzająca podobno wyłącznie na Xboksy również potrzebuje naprawdę sporo czasu. 

Dalsza część tekstu pod wideo

IO Interactive opublikowało nowy raport finansowy, w którym studio przygotowuje inwestorów na dwa słabsze lata – firma nie zaoferuje wielkich premier, więc wyniki będą znacznie słabsze:

„Project 007 i Project Dragon od IO Interactive ukażą się po marcu 2025 roku. Według raportu rocznego studio ostrzega przed znaczącym spadkiem zysków w ciągu najbliższych 2 lat finansowych z powodu długiej produkcji nadchodzących tytułów”.

Nie jest to dobra wiadomość dla graczy, którzy czekają na nowe produkcje twórców serii Hitman, ale możemy mieć nadzieję, że gdy pozycje trafią na rynek, to będą prezentować najwyższą jakość. Deweloperzy mierzą się z dwoma ciekawymi projektami.

Trudno powiedzieć, jak będzie wyglądać rozwój marki 007, jednak za kilka lat na rynku ma także pojawić się nowy film z serii – choć aktualnie wciąż nie wybrano aktora, który założy garnitur Jamesa Bonda.

Źródło: IdleSloth84

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper