Immortality to jedna z najlepiej ocenianych gier 2022 roku. Tytuł „wkrótce” zadebiutuje na platformie Netflix

News
592V
IMMORTALITY
Wojciech Gruszczyk | 31.08, 16:34

Immortality jest aktualnie dostępny na Xboksach i komputerach osobistych, ale przygoda wkrótce zostanie udostępniona kolejnym graczom. Użytkownicy Netflixa otrzymają możliwość zapoznania się z jedną z najlepiej ocenianych gier ostatnich miesięcy.

Już wczoraj informowaliśmy o pierwszych recenzjach Immortality i od tego czasu sytuacja wygląda jeszcze lepiej – gra na Xboksach Series X|S może pochwalić się średnią ocen na poziomie 94%, a wersja na komputery osobiste zebrała noty w okolicy 90% (Metacritic). Na Opencritic produkcja osiągnęła średnią 92% (Xbox + PC) i tylko Elden Ring zebrał lepszy wynik (95%).

Studio aktualnie nie wspomina o premierze na PlayStation 5 lub Nintendo Switcha, ale deweloperzy przygotowują się do wrzucenia gry na Netflix oraz Maca.

Twórcy zaznaczyli, że premiera odbędzie się „wkrótce”, bo choć początkowo planowano wrzucić tytuł jednocześnie na Netflix, konsole i PC, to jednak w ostateczności twórcy „poświęcili więcej czasu na mobilne wydanie”, by upewnić się, że gracze otrzymają jak najlepsze doświadczenie.

Jak widać Netflix dba o kolejne premiery, które mogą zainteresować widzów – w końcu Immortality to naprawdę dobra produkcja do zagrania na małym ekranie lub za pomocą dotykowego sterowania.

Źródło: Eurogamer.net

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper