The Lords of the Fallen zalicza „najmocniejszy” start w historii CI Games

News
2131V
The Lords of the Fallen
Wojciech Gruszczyk | 30.08, 14:44

CI Games potwierdziło bardzo wysokie zainteresowanie The Lords of the Fallen. Mocny zwiastun opublikowany z okazji Opening Night Live sprawił, że gra została dostrzeżona przez wielu graczy.

CI Games na targach gamescom ujawniło The Lords of the Fallen. Nie jest to konkretna kontynuacja wcześniej wydanej gry, a pełny reboot, który zaoferuje znacznie większy świat oraz zupełnie nową historię. Decyzja o prezentacji pozycji bazującej na wcześniej wydanym tytule mogła wydawać się kontrowersyjna, ale deweloperzy i wydawca nie mogą narzekać.

The Lords of the Fallen zanotowało znacznie lepszy wynik na Steam względem Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 – w siedem dni 30% więcej graczy wrzuciło tytuł na listę życzeń w porównaniu ze strzelanką na dzień przed jej premierą (po 9-miesięcznej kampanii promocyjnej). 

To oczywiście nie musi przełożyć się bezpośrednio na sprzedaż, jednak jest dla wydawcy i deweloperów pewnym wyznacznikiem zainteresowania. Na pewno warto wspomnieć, że Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 wygenerował w 2021 roku ponad 60 mln zł przychodu.

Pierwszy zwiastun zanotował ponad 6,7 mln wyświetleń, a już teraz powstało ponad 300 tekstów na temat gry na całym świecie. Marek Tymiński, prezes zarządu CI Games, wspomina o najmocniejszym starcie w historii:

„Bardzo się cieszę z najmocniejszego w historii CI Games startu kampanii reklamowej w tym świetnego przyjęcia trailera Lordsów. Sama gra bardzo spodobała się naszym obecnym i potencjalnym partnerom, którzy zobaczyli ją na zamkniętych pokazach”. 

CI Games wspomina, że The Lords of the Fallen zadebiutuje w 2023 roku, ale aktualnie nie poznaliśmy konkretniejszej daty premiery.

The Lords of the Fallen - pierwszy tydzień

Źródło: Informacja prasowa - InnerValue

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper