Back 4 Blood z pełną prezentacją Children of the Worm. Dodatek debiutuje na konsolach i PC

News
477V
Back 4 Blood Children of the Worm
Wojciech Gruszczyk | 29.08, 21:16

Turtle Rock Studios zaprasza graczy na kolejny rozdział historii przepełnionej stworami. Fani kooperacyjnego strzelania zmierzą się teraz ze zgrają bestii i najnowszy zwiastun dobrze prezentuje nową zawartość.

W październiku twórcy Back 4 Blood będą mogli świętować pierwszy rok od premiery gry, ale jak widać deweloperzy nie zwalniają i już jutro na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych odbędzie się premiera drugiego rozszerzenia do kooperacyjnego shootera.

Rozszerzenie wprowadzi zupełnie nowego bohatera, ale także gracze zapoznają się z kolejnym rozdziałem kampanii – teraz zainteresowani zmierzą się z sektą, która została bardzo dobrze pokazana na premierowym zwiastunie. W grze pojawi się czterech nowych przeciwników, osiem skinów dla protagonistów, a nawet nowe zabawki. W Back 4 Blood sprawdzimy pułapki na niedźwiedzie oraz nową giwerę zatytułowaną „Lockjaw”

Jak widać Turtle Rock Studios wpadło na ciekawy pomysł, by do Back 4 Blood wrzucić zupełnie nowych wrogów – w świecie pełnym krwiożerczych bestii pojawiła się frakcja, która może w ciekawy sposób ubarwić zmagania.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper