Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2014 14:36
Microsoft testuje usługę "Free Play Day with Gold"
655V

Microsoft testuje usługę "Free Play Day with Gold"

Bardzo możliwe, że w najbliższym czasie posiadacze złotego abonamentu Xbox Live będą mogli korzystać z 24-godzinnych testów produkcji. Na amerykańskim rynku pojawiły się pierwsze pozycje w programie "Free Play Day with Gold".

Uczestnicy programu Xbox beta w Ameryce dostrzegli, że w nocy pod sekcją Games with Gold pojawiła się nowa etykieta „Free Play Day with Gold”, dzięki której zainteresowani mogą pobrać na 24 godziny Max: The Curse of Brotherhood.

Microsoft aktualnie nie skomentował sprawy, jedynie otrzymaliśmy potwierdzenie, że wkrótce pojawi się specjalne ogłoszenie.

Z mojej perspektywy wygląda to ciekawie, ale jeszcze kilka lat temu na takie „programy” mówiliśmy po prostu wersje demonstracyjne. W dzisiejszych czasach twórcy bardzo rzadko udostępniają fragmenty swoich kodów, więc może przynajmniej w taki sposób spróbujemy niektórych pozycji.

Swoją drogą... Gry w „Free Play Day with Gold” i tak zapewne będą limitowane, bo przecież większość pozycji bez problemu przejdziemy w te 24 godziny.  Max: The Curse of Brotherhood to przyjemność na 7 godzin. Chociaż w sumie ta "akcja" miałby sens bez limitów. 

Źródło

Tagi: free play day with gold xbox live xbox one