Edycja Kolekcjonerska Hogwarts Legacy zawiera latającą różdżkę. Zaprezentowano specjalne wydanie

Gry
5012V
Hogwarts Legacy EK
Wojciech Gruszczyk | 24.08.2022, 15:08

Warner Bros. przedstawiło specjalne wydanie Hogwarts Legacy i entuzjaści wielkiego uniwersum J.K. Rowling muszą szykować pieniądze na księgę z lewitującą różdżką. Zestaw może okazać się ciekawym dodatkiem do salonu lub pokoju gracza.

Na początku lutego zadebiutuje Hogwarts Legacy, a na wczorajszym Opening Night Live mogliśmy sprawdzić nowy zwiastun gry, która jest rozwijana przez Avalanche Software. Już wkrótce ruszą zamówienia przedpremierowe, więc dzisiaj możemy sprawdzić specjalne wydanie gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

Edycja Deluxe Hogwarts Legacy zaoferuje graczom 72-godzinny wczesny dostęp do gry (od 7 lutego), ale także pakiet Czarnej Magii, w którym znajduje się zestaw garderoby. Gracze sprawdzą także latającego wierzchowca (testrala) oraz zapoznają się z Areną Czarnej Magii, gdzie zainteresowani sprawdzą swoje umiejętności podczas starć z kolejnymi falami wrogów.

Edycja Digital Deluxe Hogwarts Legacy będzie zawierała całą treść Deluxe Edition, a także furażerkę czarnej magii oraz cyfrowe ulepszenie międzygeneracyjne dla PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One.

Jeśli jednak zdecydujecie się na Edycję Kolekcjonerską Hogwarts Legacy to otrzymacie całą zawartość Deluxe, furażerkę czarnej magii, fizyczną unoszącą się różdżkę starożytnej magii w pełnym rozmiarze wraz z podstawą książki i stalową szkatułką, a także szatę kelpii w grze.

Zamówienia przedpremierowe ruszą jutro.

Hogwarts Leagcy EK

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: Informacja prasowa - Cenega

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper