Pokémon Scarlet/Violet z prezentacją bitew. Twórcy przedstawiają nowości

News
742V
Pokémon Scarlet i Violet
Wojciech Gruszczyk | 22.08, 20:56

The Pokemon Company przygotowało kolejny materiał prezentujący nową generację Pokemonów. Studio pokazało Pokémon Scarlet/Violet i skupiło się na pojedynkach – w grze pojawi się kilka nowych mechanik, które zostały pokazany na zwiastunie.

Pokémon Scarlet/Violet ma zaskoczyć graczy rozbudowanym wątkiem, ponieważ teraz nie tylko będziemy członkiem grupy badawczej, ale możemy także podążyć drogą zostania Mistrzem Pokemon, więc podczas historii weźmiemy udział w wielu walkach z innymi trenerami. Twórcy postanowili pokazać nowości i najnowszy zwiastun dobrze przedstawia przygotowane systemy.

Film pierwotnie pojawił się na finałach Mistrzostw Świata Pokemon 2022 i deweloperzy zaprezentowali nowego Pokemona – Cyclizar to typ smoka/normala. Na filmie pokazano nowe ruchy (Shed Tail, Tera Blast), ale także przedmioty (Loaded Dice, Mirror Herb).

Cyclizar będzie również służył jako transport, ponieważ okazuje się, że Pokemon znajduje się w wielu domach i w regionie Paldea – ludzie wykorzystują stworka jako środek transportu, który może przemieszczać się z prędkością ponad 112 kilometrów na godzinę.

Pokémon Scarlet/Violet trafią na rynek 18 listopada (za 88 dni) i produkcje będą dostępne wyłącznie na Nintendo Switchu.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper