Xbox Polska zachęca do zagrania w „38 legendarnych gier Bethesdy”. Wszystkie tytuły są dostępne w Game Passie

News
1646V
Xbox + Bethesda
Wojciech Gruszczyk | 19.08, 19:16

3 marca 2021 roku Microsoft oficjalnie powitał Bethesdę w swoich szeregach. W rezultacie firma mogła w prosty sposób rozbudować Xbox Game Pass o wiele ciekawych gier, a ostatnia dostawa produkcji sprawiła, że w katalogu znajduje się już 38 tytułów. 

Microsoft sfinalizował transakcję Bethesdy, a teraz stara się w identyczny sposób zakończyć umowę z Activision Blizzard. Korporacja w zeszłym roku zapewniła sobie nie tylko szereg doświadczonych zespołów, które pracują teraz dla rodziny amerykańskiej korporacji, ale jednocześnie firma może korzystać z wielkiego katalogu wcześniej wydanych tytułów.

Wczoraj Xbox Game Pass został rozbudowany o kolejne klasyki Bethesdy i w rezultacie gracze mają już dostęp do 38 produkcji. Xbox Polska zachęca do pozycji następującymi słowami:

„Dla jednych to klasyki z dzieciństwa, dla innych legendarne tytuły, których dopiero doświadczą. Dzięki Game Passowi możecie zagrać w nie wszystkie już teraz: aka.ms/XGP”

Jest to znakomity zestaw produkcji, ponieważ znajdziemy tutaj legendarne shootery, bardzo mocne gry Arkane, przerażające horrory czy też epickie przygody z gatunku RPG. Część pozycji jest dostępna wyłącznie na PC, ale musimy pamiętać, że te produkcje po prostu nigdy nie trafiły na konsole.

Starfield (najnowsze IP Bethesdy) i Redfall (nowa marka Arkane) w przyszłym roku trafią wyłącznie na Xboksy Series X|S i PC, a w niedalekiej przyszłości usłyszymy o nowej wersji kolejnego hitu, ponieważ Sony wykupiło roczną ekskluzywność na Deathloop, która zostanie zakończona we wrześniu. 

Bethesda i 38 gier w Game Passie

Źródło: Xbox Polska

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper