Metal Gear Solid VR pokażę historię z nowej perspektywy. Fan tworzy modyfikację

Gry
629V
Metal Gear Solid 1
Wojciech Gruszczyk | 19.08.2022, 14:27

Metal Gear Solid zadebiutowało na rynku wiele lat temu, ale nie brakuje graczy, którzy chętnie wracają do legendarnej produkcji. Najnowszy projekt ma pokazać grę z nowej perspektywy i choć przed autorem jeszcze sporo pracy, to opublikowany materiał prezentuje się ciekawie.

W 1998 roku Metal Gear Solid trafił na rynek i produkcja Hideo Kojimy wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem, więc znajdują się gracze, którzy nie tylko spędzają czas w produkcji, ale chętnie zajmują się ulepszaniem gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

Holydh postanowił przenieść MGS-a do świata wirtualnej rzeczywistości, co jednak nie jest takie proste, ponieważ autor musi dostosować całą grę do widoku z pierwszej osoby. Mimo to już teraz udało się opracować między innymi w pełni funkcjonalną windę, postacie, kamery i reflektory zwracają uwagę na gracza i alarmują NPC-ów, a lasery i pułapki działają. W grze znajdują się także głosy postaci z oryginału.

Przed autorem sporo pracy, ale zainteresowani mogą pobrać modyfikację i przekonać się, jak w rzeczywistości prezentuje się Metal Gear Solid VR. Jeśli nie posiadacie gogli VR, to możecie sprawdzić fragment rozgrywki – pamiętajcie jedynie, że to nadal bardzo wczesna wersja moda.

Źródło: Wccftech

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper