QuakeCon 2022 startuje! Oglądajcie z nami imprezę Bethesdy i pokaz Redfall

News
879V
Quakecon 2022
Wojciech Gruszczyk | 18.08, 18:59

Coroczne święto Bethesdy właśnie się rozpoczyna. Gracze mogą liczyć na szereg atrakcji, wśród których nie zabraknie pokazu nowych produkcji – fani walki z wampirami zobaczą materiały z debiutującego w przyszłym roku Redfall.

O 19:00 ruszył QuakeCon, podczas którego zobaczymy szereg materiałów z produkcji przygotowywanych przez wewnętrzne studia Bethesdy. Już o godzinie 19:15 odbędzie się panel zatytułowany „Ożywiamy Redfall”, w trakcie którego Arkane Austin opowie o opracowaniu nowej gry zmierzającej wyłącznie na Xboksy Series X|S i komputery osobiste. 

To oczywiście dopiero początek, ponieważ pierwszego dnia będziemy także świadkami takich paneli jak „The Elder Scrolls Online – Tamrielogadka” (19:45), „Wyzwanie ESO: Weterański Dreadsail Reef” (20:30), „PC z Krypty 101 – część #1” (21:15), „Quakeconowy Quizaton – Runda #1” czy też „W świecie cosplayu”. Pełną rozpiskę znajdziecie TUTAJ

Pamiętajcie jednocześnie, że to pierwszy z dwóch dni QuakeConu, a jutro o godzinie 15:45 rozpocznie się wydarzenie przygotowywane przez polski oddział Bethesdy – ekipa zgromadziła nagrody za kilka tysięcy złotych, wśród których pojawi się limitowany Xbox Series S.

Pamiętajcie jeszcze o odebraniu darmowych gier – dla klientów Xbox Game Pass, dla graczy na PC oraz dla fanów DOOM-a i DOOM-a 2.

Źródło: Bethesda

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper