New Tales from the Borderlands wyciekło przed prezentacją. Znamy ostateczną datę premiery

News
1500V
New Tales from the Borderlands
Wojciech Gruszczyk | 17.08, 18:40

 2K Game nie zdążyło zaprezentować New Tales from the Borderlands. Gra o bardzo wymownej nazwie zadebiutuje pod koniec października i masa szczegółów dotyczących produkcji pojawiła się na Amazonie.

W 2014 roku na pierwszych platformach zadebiutowało Tales from the Borderlands i choć opowieść została doceniona przez fanów serii Borderlands oraz produkcji Telltale Games, to jednak dotychczas nie otrzymaliśmy kontynuacji. Jak jednak wiadomo studio odpowiedzialne za grę przeszło wielkie zmiany i choć deweloperzy wrócili do pracy, to jednak za nową opowieść odpowiada Gearbox Software.

2K Game nie zdążyło zaprezentować tytułu, ponieważ ten pojawił się już na Amazonie – New Tales from the Borderlands zadebiutuje 21 października i produkcja została wyceniona na 49,99 dolarów (około 223 zł).

undefined

New Tales from the Borderlands to nowa opowieść, która została podzielona na pięć części:

„Stań przeciwko bezlitosnym korporacyjnym władcom w tej narracyjnej przygodzie! W wiecznie rozdartej wojną metropolii Promethea będziesz kontrolować Anu, Octavio i Fran w najgorszym dniu ich życia. Pomóż tej trójce sympatycznych nieudaczników w ich staraniach, by zmienić świat (a może nawet go ocalić)! Staw czoła inwazji na planetę, złośliwemu potworowi ze skarbca i kapitalistom o zimnym sercu w tej filmowej grze sensacyjnej, w której to, co się stanie, zależy od ciebie! W tym wyścigu na szczyt spotkasz się z całą masą odmieńców, zabójczych botów i gadających pistoletów! Nadszedł czas, aby walczyć z wyzyskiem i chciwością korporacji. Czas, by Mayhem stało się twoim biznesem”.

W New Tales from the Borderlands trafimy oczywiście do znanego świata, gdzie spotkamy nowych i powracających bohaterów, a przede wszystkim autorzy pokażą „nieustraszonych cywilów, którzy starają się przeżyć”.

Deweloperzy w opisie podkreślają, że New Tales from the Borderlands stawia na wybory, a gracze zadecydują, jak zakończą się wydarzenia.

Źródło: Wario64

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper