The Last of Us Part I w redakcji PPE.pl. Kiedy przeczytacie naszą recenzję?

News
3609V
The Last of Us Part 1 w PPE.pl
Wojciech Gruszczyk | 17.08, 19:21

Za 16 dni odbędzie się premiera The Last of Us Part I, a nasza redakcja właśnie otrzymała kod od PlayStation Polska, dzięki któremu możemy przygotować recenzję. Tekst przeczytacie jeszcze przed premierą, więc przed debiutem tytułu poznacie nasze wrażenia z gry.

W 2022 roku PlayStation Studios zapewniło graczom między innymi God of War (PC), Horizon Forbidden West (PS5, PS4), Gran Turismo 7 (PS5, PS4), Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei (PS5), Spider-Man Remastered (PC), a gracze mogą wciąż szykować się na premiery The Last of Us Part I (PS5) i God of War Ragnarok (PS5, PS4).

Teraz możemy potwierdzić, że The Last of Us Part I znajduje się już w naszej redakcji, więc mamy naprawdę sporo czasu na bardzo dokładne sprawdzenie gry, która jak wiadomo powraca z dalekiej podróży. Na początku historia Joela i Ellie trafiła na PS3, następnie ulepszona wersja zadebiutowała na PS4, a teraz posiadacze PS5 zapoznają się z wersją przygotowaną z myślą o aktualnej generacji.

Twórcy systematycznie pokazują nowe ujęcia z gry, które potwierdzają, jak wielkie zmiany przeszła pozycja... Czy jednak warto sięgnąć po tytuł w dniu premiery? Naszą recenzję przeczytacie dokładnie 31 sierpnia o 17:00 czasu polskiego. 

The Last of Us Part I w redakcji PPE.pl

Źródło: Własne

Komentarze (232)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper