Call of Duty: Modern Warfare 2 – wcześniejszy dostęp do kampanii! Klimatyczne materiały pokazują grę

News
2279V
Call of Duty Modern Warfare 2
Wojciech Gruszczyk | 16.08, 18:44

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare 2 potwierdzili właśnie jeden z ostatnich przecieków dotyczących produkcji Activision. Deweloperzy i wydawca zdecydowali się na udostępnienie historii na tydzień przed premierą. Gracze w spokoju poznają opowieść.

Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje z pełną zawartością, więc gracze mogą liczyć na kampanie, rozbudowany tryb multiplayer oraz kooperacyjną rozgrywkę. Studio postanowiło przygotować graczy na październikowy debiut strzelanki i właśnie opublikowano „drogę do premiery”.

15 września odbędzie się wydarzenie Call of Duty Next, podczas którego zobaczymy Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty Warzone 2, a następnie od 16 do 20 września odbędzie się pierwsza beta. Drugie testy odbędą się w dniach 22-26 września, a już 20 października zainteresowani otrzymają wcześniejszy dostęp do pełnej historii.

Zamawiając Call of Duty: Modern Warfare 2 przed premierą sprawdzimy nie tylko rozgrywkę multiplayer, ale znacznie wcześniej poznamy opowieść, by móc w spokoju przygotować się na rozgrywkę multiplayer.

Jest to bardzo ciekawy ruch, który pokazuje jedno – twórcy Call of Duty: Modern Warfare 2 są pewni swego i chcą w bardzo ciekawy sposób zachęcić do pozycji.

Poniżej możecie sprawdzić kilka screenów, zwiastun oraz dokładną rozpiskę przygotowującą graczy na premierę Call of Duty: Modern Warfare 2.

title

title

title

title

title

Źródło: Call of Duty

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper