Xbox Game Pass z kolejną grą Ubisoftu! Microsoft potwierdza 3 nowe gry

News
7780V
Xbox Game Pass logo
Wojciech Gruszczyk | 15.08, 20:25

Już wkrótce Xbox Game Pass zostanie rozbudowany o następne produkcje, wśród których pojawi się między innymi kolejna gra Ubisoftu. Immortals: Fenyx Rising zmierza do usługi i data debiutu w katalogu pojawiła się w aplikacji Microsoftu.

Jutro Microsoft przedstawi gry na pozostałą część sierpnia i gracze mogą oczekiwać przynajmniej trzech produkcji – gry zostały dodane do zakładki „już wkrótce” w aplikacji Xbox Game Pass. Klienci mogą szykować się na dwie premiery oraz tytuł Ubisoftu:

  • Midnight Fight Express
  • Commandos 3 HD Remaster
  • Immortals: Fenyx Rising

O udostępnieniu Midnight Fight Express w katalogu wiemy od dawna, ponieważ Microsoft chętnie promuje grę, a Commandos 3 HD Remaster w dniu zapowiedzi otrzymał zwiastun z adnotacją „Xbox Game Pass”, ale wrzucenie Immortals: Fenyx Rising może być dla niektórych graczy miłą niespodzianką.

Kilka tygodni temu wspominałem o możliwym pojawieniu się pozycji w bibliotece amerykańskiej korporacji, ponieważ w sklepie Microsoftu pojawiła się nowa wersja przygody, ale dopiero teraz otrzymaliśmy potwierdzenie udostępnienia opowieści, która zadebiutowała pod koniec 2020 roku.

Pełne zestawienie gier, które w drugiej połowie sierpnia trafią do Xbox Game Pass, zostanie przedstawione jutro.

Xbox Game Pass nowe gry zapowiedź w aplikacji

Źródło: Xbox

Komentarze (129)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper