The Valiant zaprezentowany. THQ Nordic zachęca do gry twórców Sudden Strike 4

News
788V
The Valiant
Wojciech Gruszczyk | 12.08, 21:16

The Valiant jest kolejną grą THQ Nordic, która ma zadebiutować „wkrótce”, więc podczas THQ Nordic Showcase 2022 mogliśmy się spodziewać prezentacji gry. Twórcy przygotowali nowy zwiastun, który pokazuje kilka ujęć z rozgrywki.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy The Valiant otrzymało kilka zwiastunów, które dobrze zaprezentowały tę ciekawą hybrydę. Studio Kite Games stworzyło połączenie gry akcji ze strategią czasu rzeczywistego, która została umiejscowiona w XIII-wiecznej Europie i na Bliskim Wschodzie.

W The Valiant poznamy historię Teoderyka von Akenburga – byłego krzyżowca, który musi powstrzymać swojego byłego przyjaciela przed odnalezieniem wszystkich artefaktów. Potężne przedmioty mogą sprowadzić śmierć i cierpienie na cały świat, więc główny bohater zbiera ekipę i wyrusza do walki.

Tytuł jest prezentowany jako „drużynowa strategia czasu rzeczywistego z różnorodnymi jednostkami”, a w grze zapoznamy się z 15 misjami – gracze otrzymają swobodę tworzenia zespołu, co powinno pozytywnie wpłynąć na regrywalność.

The Valiant na THQ Nordic Showcase 2022

Źródło: Własne

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper