Jagged Alliance 3 pokazuje swój klasyczny charakter. Zwiastun z fragmentami rozgrywki zachęca do gry

News
1268V
Jagged Alliance 3
Wojciech Gruszczyk | 12.08, 21:13

W zeszłym roku THQ Nordic potwierdziło powrót marki Jagged Alliance i choć premiera gry miała odbyć się „wkrótce”, to jednak dotychczas nie mogliśmy zagrać w Jagged Alliance 3. Produkcji nie mogło zabraknąć na dzisiejszym pokazie i najnowszy zwiastun jest naprawdę ciekawy.

W 1995 roku na rynku zadebiutowała pierwsza odsłona serii Jagged Alliance, która choć zbierała pozytywne opinie, to jednak IP na wiele lat trafiło do szuflady. Teraz jednak studio Haemimont Games (twórcy serii Tropico, Victor Vran) otrzymało w swoje ręce kolejną ciekawą markę i deweloperzy od kilku lat rozwijają grę.

Akcja Jagged Alliance 3 została umiejscowiona w fikcyjnym państwie Grand Chien, które po śmierci prezydenta zostało przejęte przez Legion – potężną organizację, która zamierza siłą podporządkować sobie wszystkich mieszkańców. Gracz w tym wypadku wciela się w najemników opłaconych przez rodzinę byłego przywódcy – naszym zadaniem jest odbicie kraju.

Najnowszy zwiastun Jagged Alliance 3 jest naprawdę rozbudowany, ponieważ nie tylko pokazuję protagonistów, ale autorzy zaprezentowali także kilka ujęć z rozgrywki – tytuł stawia na taktyczną rozgrywkę, która powinna przypaść do gustu fanom takich serii jak XCOM, Commandos i Desperados.

Jagged Alliance 3 na THQ Nordic Showcase 2022

Źródło: Własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper