Call of Duty: Modern Warfare 2 na nowych ujęciach. Twórcy pokazują Farmę 18

News
2490V
G
Wojciech Gruszczyk | 11.08, 20:28

Infinity Ward nie traci czasu i deweloperzy właśnie zaprezentowali nową lokację z Call of Duty: Modern Warfare 2. Studio pokazuje miejscówkę, na której powinniśmy rozegrać sporo pojedynków podczas zbliżających się testów gry.

Za 78 dni na rynku zadebiutuje Call of Duty: Modern Warfare 2, ale deweloperzy przygotowują graczy na zbliżające się testy beta, więc już dzisiaj możemy sprawdzić kolejną lokację, która trafi do gry na premierę. Farm 18 to w zasadzie rozbudowana strzelnica, w której znajdziemy kilka budynków, ale podejrzewam, że wiele dynamicznych starć odbędzie się w zaprezentowanym autobusie – to idealne miejsce do przygotowania pułapki na przeciwników.

Autorzy stworzyli materiał, który pozwala spojrzeć na lokację, a jednocześnie dwójka deweloperów opowiada o miejscówce – Call of Duty: Modern Warfare 2 ma od debiutu zaoferować duży zestaw map do rozgrywki multiplayer, ale jednocześnie możemy oczekiwać rozbudowania gry po premierze.

Na filmie mamy okazję zerknąć na kilka ujęć z rozgrywki Call of Duty: Modern Warfare 2, ale na pełną prezentację trybu multiplayer musimy zaczekać – 15 września odbędzie się wydarzenie zatytułowane Call of Duty Next, podczas którego poznamy między innymi szczegóły gry sieciowej z MW2.

Źródło: Twitter

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper