The Last of Us Part I na nowym porównaniu. Naughty Dog chwali się jakością gry na PS5

News
2144V
The Last of Us Remake
Wojciech Gruszczyk | 11.08, 17:23

Twórcy uniwersum The Last of Us wciąż przekonują graczy do nowej wersji pierwszej przygody Joela i Ellie. Naughty Dog pokazało nowe porównanie z The Last of Us Part I, na którym możemy sprawdzić znaną scenę.

Naughty Dog promuje The Last of Us Part I jako „klasyczną historię”, która jednak została przebudowana przez „unowocześnioną rozgrywkę i grafikę”. Twórcy kolejny raz zachęcają do gry zmierzającej aktualnie wyłącznie na PS5 i pokazali kolejny fragment rozgrywki – możecie tutaj zobaczyć odświeżony samochód, poprawiony wygląd bohaterów oraz ulepszony dom.

Autorzy porównując teraz The Last of Us Part I z The Last of Us Remastered, co może sugerować, że zespół usłyszał narzekania graczy, którzy nie byli zadowoleni z zestawienia gry z wersją z PlayStation 3 – jak wiadomo przygoda trafiła także na PS4 i już w tym czasie otrzymała poprawki.

Naughty Dog systematycznie pokazuje nowe ujęcia z The Last of Us Part I, ponieważ produkcja nieustannie mierzy się z krytyką graczy, którzy uważają, że nie jest to „pełny remake” i Sony nie powinno wycenić gry na 339 zł.

Zamierzacie poznać The Last of Us Part I w okolicy premiery?

Źródło: YouTube.com

Komentarze (147)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper