Rainbow Six Extraction z nowym trybem, zawodnikiem i świeżym typem przeciwnika. Ubisoft rozwija strzelankę FPP

News
464V
R
Bartosz Dawidowski | 11.08, 12:11

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction wzbogaca się dzisiaj o świeże atrakcje. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Eclipse, w ramach którego dostajemy dostęp m.in. do nowego trybu i zawodnika.
 
Do Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction wlatuje dziś, dzięki aktualizacji, limitowany czasowo tryb zwany Eclipse. Bawić się w nim będzie można tylko do 1 września 2022 r. Rzeczony moduł wrzuca nas do starć z nowym typem wroga w prawie kompletnych ciemnościach. Motyw reklamowany jest w zwiastunie, który czeka na was poniżej.
 
W ramach wydarzenia trwającego do 1 września odblokować możemy szereg przedmiotów o charakterze kosmetycznym. Od dzisiaj do rozwałki przyłącza się też Echo, postać pochodząca z Japonii, która jest doskonale znana fanom Rainbow Six Siege. Rzeczony operator specjalizuje się w dezorientowaniu przeciwników i wykorzystywaniu zdolności bojowych swojego drona.
 
Wydawca zapowiedział, że aktualizacja 1.09 będzie wdrażana dzisiaj ok. godziny 16:00. Musimy się w tym czasie liczyć z ok. 1 godziną przerwy w działaniu serwerów. Komunikat dotyczy wszystkich platform, na jakich wydano Rainbow Six Extraction.
 

Źródło: https://siege.gg/news/rainbow-six-extraction-announces-new-time-limited-game-mode-eclipse https://mp1st.com/news/rainbow-six-extraction-eclipse-trailer-revealed

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper