Ironheart na pierwszych zdjęciach z planu. Następczyni Iron Mana w zbroi oraz Anthony Ramos w MCU

Filmy i seriale
1249V
Ironheart
Iza Łęcka | 09.08, 13:12

Jeszcze w 2022 roku otrzymamy okazję do zobaczenia w akcji Ironheart, jednakże na solową historię następczyni Iron Mana przyjdzie nam zaczekać do przyszłego roku. Obecnie zespół filmowców i aktorów pracuje na planie, kręcąc kolejne ujęcia do serialu, sprawdźmy więc jak Dominique Thorne wygląda w metalowym pancerzu.

Marvel Cinematic Universe w najbliższych miesiącach zostanie rozszerzone o „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” – właśnie w trakcie nadciągającego widowiska po raz pierwszy zobaczymy Ironheart. Rola młodej i utalentowanej bohaterki nie zakończy się jednak na jednym filmie, bowiem okaże się ona znaczącą postacią w przyszłych projektach MCU, dzięki czemu jesienią 2023 roku będziemy mogli prześledzić sześcioodcinkową serię „Ironheart”.

Od 2 czerwca trwa nagrywanie zdjęć do serialu – redakcja JustJared (na witrynie znajdziecie więcej fotek) opublikowała pierwsze ujęcia prezentujące Dominique Thorne oraz Anthony'ego Ramosa, który wciela się w superzłoczyńcę The Hooda. Za cały projekt odpowiada producent Ryan Coogler („Czarna Pantera”), natomiast Chinaka Hodge („Snowpiercer”) opracowała scenariusz serii.

Jak dotąd Dominique Thorne występowała w „Gdyby ulica Beale umiała mówić” oraz „Judasz i Czarny Mesjasz”, ale dopiero rola Riri Williams może przynieść aktorce światową popularność, szczególnie wśród entuzjastów MCU.

O Riri Williams po raz pierwszy mogliśmy przeczytać w „Invincible Iron Man vol. 2” (#7) – Brian Michael Bendis i Mike Deodato stworzyli bohaterkę, która otrzymała wsparcie od Iron Mana i po wydarzeniach z „Civil War II” w pewien sposób z nim współpracowała.

title

title

title

Źródło: Justjared

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper