PS5 w promocji. Konsola Sony z grami o 200 zł taniej

Promocje gier
4106V
PS5 konsola
Iza Łęcka | 09.08, 11:10

Dostępność PlayStation 5 nadal pozostawia wiele do życzenia, co ciekawe, ciągle nie możemy liczyć na kupienie konsoli bez dodatków pod postacią gier czy akcesoriów. Warto jednak zwrócić uwagę na nową ofertę sklepu Media Markt. Konsolę Sony kupicie z 200 zł rabatem i otrzymacie aż dwie produkcje w zestawie.

Obecna generacja PlayStation cieszy się sporym zainteresowaniem graczy od czasu premiery. W najświeższym raporcie finansowym Sony przekazało, że sprzedaż nowych konsol przekroczyła już rezultat 21,7 mln zestawów. Japończycy nie chcą zwalniać tempa, dlatego zapewniają, że następne miesiące przyniosą zwiększenie dostaw – w okresie świątecznym możemy oczekiwać „znaczącego wzrostu” dostępności sprzętu. Obecnie uwagę wielu klientów może jednak zwrócić ciekawa akcja.

PlayStation 5 z dwoma grami (Gran Turismo 7 i Horizon Forbidden West) kupimy nawet za 2799 złotych. Wskazana cena uwzględnia rabat.

Najnowsza propozycja Media Markt może zwrócić uwagę klientów, którzy w najbliższym czasie planują zakup urządzenia. Przypomnijmy, że w tym roku finansowym producent planuje dostarczyć do sklepów kolejne 18 mln sztuk konsol.

Źródło: Łowcy Gier

Komentarze (113)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper