Plan rodzinny Xbox Game Pass oficjalnie! Rozpoczęto testy odświeżonej usługi Microsoftu

News
4349V
Xbox Game Pass
Mateusz Wróbel | 04.08, 20:02

Microsoft postanowił umilić wieczór wielu Europejczykom, ogłaszając na stronie Xbox Wire aktualizację abonamentu Xbox Game Pass. Pierwsi gracze będą mogli przetestować odnowioną ofertę usługi, co oznacza, że familijny plan Xbox Game Pass nie jest już melodią przyszłości.

Na oficjalne informacje dotyczące Xbox Game Pass Family Plan Microsoft kazał nam czekać dość długo - mówiło się, że pierwsze szczegóły zostaną ujawnione jeszcze w trakcie Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. Tak się jednak nie stało, bo dopiero w sierpniu twórcy byli gotowi powiedzieć coś więcej o nadchodzącej nowości.

Jak wynika ze słów Tylera Mittleidera, starszego kierownika ds. technicznych w Xboxie, od dzisiaj (4 sierpnia) gracze z Kolumbii i Irlandii mogą zapoznawać się z nową ofertą Xbox Game Pass w formie testów. Dotyczy ona "umożliwienia wielu osobom" korzystania z bonusów płynących z Xbox Game Pass w wersji Ultimate. Słowo "osobom" jasno wskazuje, że mowa tutaj o rzeczonym rodzinnym planie mającym "pomieścić" aż cztery osoby.

Aby wziąć udział w testach, wymagane jest zapisanie się do programu Xbox Insider i zakupienie "Xbox Game Pass – Insider Preview" - funkcja ta ma nie być dostępna dla osób zarejestrowanych w Xbox All Access. Aktywne subskrypcje użytkowników z Kolumbii i Irlandii - po wyrażeniu zgód - zostaną przekonwertowane na pozostały czas członkostwa w nowym planie Xbox Game Pass. Tak prezentuje się obecny przelicznik:

  • Miesiąc Xbox Game Pass Ultimate to 18 dni członkostwa w nowym planie Xbox Game Pass.

Więcej szczegółów obecnie nie zdradzono. W międzyczasie warto sprawdzić jeszcze sierpniową ofertę usługi Microsoftu, a przynajmniej jej pierwszą część.

Źródło: Xbox Wire

Komentarze (194)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper