Escape from Tarkov zalane cheaterami. Według graczy rozgrywka jest niemożliwa

News
2534V
Escape from Tarkov
Mateusz Wróbel | 04.08, 20:40

Call of Duty: Modern Warfare II ma otrzymać rozbudowany tryb rozgrywki, który swoimi założeniami będzie przypominał angażującego, testującego nasze umiejętności Escape from Tarkov. W międzyczasie gracze narzekają na zalew oszustów w tej drugiej strzelance.

Jak można wyczytać w różnych miejscach w sieci, Escape from Tarkov ma być obecnie niegrywalne. Społeczność uważa, że od premiery bety (a ta miała miejsce 4,5 roku temu) jeszcze nigdy nie widzieli, aby ich ulubiona strzelanka była w tak opłakanym stanie.

Wszystko przez osoby używające specjalnych wspomagaczy pomagających w widzeniu przez ściany (wallhack) czy strzelaniu do innych osób (aimlock). Jest ich obecnie tak dużo na serwerach EFT, że rozegranie meczu bez hakera jest wręcz niemożliwe.

Twórcy hitu - Battlestate Games - mieli w przeszłości do czynienia z oszustami, ale jeszcze nigdy nie na aż tak ogromną skalę. Dyrektor generalny zespołu oznajmił już fanom, że robią wszystko, aby wyeliminować graczy psującym rozgrywkę innym, ale jak wynika ze słów społeczności chociażby na Reddicie, nie widać postępów.

Wydaje się, że winna jest łatka oznaczona numerami 12.12.30, która wprowadziła kilka luk w plikach gry. Dzięki potencjalnej nieuwadze twórców oszuści mogą jeszcze bardziej wgrywać czy tworzyć nawet prostsze hacki (jak uniesienie się w powietrze).

Źródło: Altchar

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper