Spider-Man na małym ekranie. Gra Insomniac Games gotowa na Steam Decka

News
1126V
Marvel’s Spider-Man Remastered PC
Iza Łęcka | 04.08, 07:00

Spider-Man Remastered jest kolejną produkcją Sony, która od premiery będzie działać na małym ekranie przenośnej platformy Valve. Tytuł stworzony przez Insomniac Games został zweryfikowany i jest gotowy do sprawdzenia na Steam Decku.

Japoński gigant branży skupia się na zwiększeniu dostaw egzemplarzy PS5 i przygotowuje się do premiery PS VR2, wydaje się więc całkiem zrozumiałe, że obecnie stworzenie nowej przenośnej konsoli z logiem PlayStation na obudowie jest mało prawdopodobne. Firma wykorzystuje jednak potencjał Steam Decka, oferując swoje produkcje w nieco innej formie.

Od 12 sierpnia Spider-Man Remastered będzie dostępny na komputerach osobistych – Insomniac Games już zapowiedziało pełną współpracę gry ze Steam Deckiem. Tytuł został zweryfikowany przez Valve, więc odbiorcy mogą liczyć na wykorzystanie wszystkich atutów platformy oraz dostosowanie produkcji do małego ekranu.

„Marvel's Spider-Man Remastered został zweryfikowany na Steam Decku!”

Spider-Man na małym ekranie zapowiada się naprawdę kusząco, możemy się więc spodziewać, że wielu użytkowników ochoczo zapozna się z historią Petera Parkera na nowym sprzęcie. Niestety, twórcy nie podzielili się jeszcze konkretnym fragmentem rozgrywki, lecz ten może nadejść w terminie bliższym debiutu na PC.

Warto dodać, że Sony zmieniło cenę Spider-Man Remastered, dzięki czemu grę możemy kupić o 40 zł taniej niż w pierwotnej ofercie – Steam zachęca do dokonywania refundacji i ponownego zakupu przygody.

Źródło: Twitter: Insomniac Games

Komentarze (123)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper