Dying Light 2 Drugi Rozdział nadciąga. Techland potwierdza pierwsze szczegóły

Gry
2016V
Dying Light 2 Shen Xiu
Wojciech Gruszczyk | 01.08.2022, 16:26

Techland nie przestaje rozwijać Dying Light 2. Twórcy właśnie zapowiedzieli „A Huntress and a Hag”, czyli najnowszą aktualizację, która zostanie wydana za kilka tygodni i znacząco rozbuduje grę. Twórcy szykują między innymi nowe misje.

Techland właśnie opublikował kolejny materiał wideo, na którym Karol Langier oraz Anna Kubica opowiadają o planach na rozwój Dying Light 2. Twórcy szykują „kolejne duże DLC”, które w ciekawy sposób rozbuduje doświadczenie graczy i zapewni zainteresowanym nowe atrakcje.

Dalsza część tekstu pod wideo

Shen Xiu to „Agentka Rozdziału”, która pojawi się w Mieście za kilka tygodni. Postać znana jako „Huntress” to bardzo tajemnicza bohaterka i aktualnie tak naprawdę nie wiemy, dlaczego zdecydowała się przybyć do miejsca, w którym rozegrała się główna historia Dying Light 2. Kobieta jest „skuteczną tropicielką i ekspertką łucznictwa” i będzie posiadać „specjalne zadanie” dla graczy.

Techland nie zwalnia, a musimy pamiętać, że „Rozdziały” to bezpłatna zawartość – jednocześnie trwają prace nad pierwszym, dużym rozszerzeniem, który ma zadebiutować jeszcze w 2022 roku i w tym wypadku otrzymamy zupełnie nową opowieść.

Dying Light 2 ma otrzymać 5-letnie wsparcie.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: Informacja prasowa - Bettergamingagency

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper