Overwatch 2 może oferować skiny za ponad 200 zł. Blizzard bada temat

News
935V
Overwatch 2
Iza Łęcka | 01.08, 12:01

W październiku odbędzie się premiera Overwatch 2, które będzie dostępne w modelu biznesowym free-2-play. Gracze będą mogli jednak sięgnąć po przepustkę sezonową oraz dodatkowe, płatne skórki. By zapoznać się z preferencjami społeczności, deweloperzy w najnowszej ankiecie podają konkretne, wysokie ceny produktów.

Pozostaje coraz mniej czasu do debiutu Overwatch 2, więc Blizzard stopniowo uchyla rąbka tajemnicy i dzieli się poszczególnymi informacjami na temat gry – w czerwcu poznaliśmy wstępny harmonogram dodawania zawartości, zmiany w trybie PVP czy nową postać. Twórcy nie podzielili się jeszcze konkretami na temat mikrotransakcji, choć doświadczymy pewnych zmian.

Overwatch 2 pobierzemy za darmo i bez dodatkowych opłat otrzymamy dostęp do wszystkich trybów. Blizzard zrezygnował z lootboxów, jednakże zamiast płatnych skrzyń, zawartość w strzelance odblokujemy dzięki przepustce sezonowej lub zakupom poszczególnych elementów personalizacji za pieniądze. Pamiętając jednak ogromne wzburzenie, jakie wywołał system płatności w Diablo Immortal, spore wątpliwości mogą budzić rozwiązania dotyczące nowej odsłony popularnej gry.

Studio wysyła do społeczności ankiety dotyczące nadciągającej produkcji, w której próbuje poznać zdanie użytkowników na temat cen wskazanych produktów – pakietów, skórek czy zawieszek do broni. Przytoczone kwoty niestety nie należą do najniższych – w pytaniach pojedyncza skórka Mythic została wyceniona na 49,99 dolarów (ok. 231 zł), skin Legendary miałby kosztować 19,99 dolarów (ok. 92 zł), natomiast zawieszka 9,99 dolarów (ok.42 zł).

Oczywiście, nie możemy mieć pewności, czy twórcy zdecydują się na wprowadzenie aż tak wysokich cen – na pewno badanie ma na celu sprawdzić podejście graczy do wdrażanych pomysłów i ich gotowość na zakupy we wskazanych kwotach. Pozostaje nam więc czekać na oficjalne stanowisko Blizzarda.

Źródło: PCGamesn

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper