Marvel's Midnight Suns z prezentacją Spider-Mana i Doktora Strange'a. Twórcy serii XCOM promują grę

News
696V
Doktor Strange Marvel's Midnight Suns
Wojciech Gruszczyk | 29.07, 18:34

W Marvel's Midnight Suns nie zabraknie znanych superbohaterów Marvela i deweloperzy z Firaxis Games chętnie promują pozycję zmierzającą na konsole dwóch generacji oraz PC. Najnowsze materiały pokazują dwóch herosów: Spider-Mana i Doktora Strange'a.

W Marvel's Midnight Suns wcielimy się w stworzoną postać, która może posiadać różne moce, ale w zespole głównego bohatera znajdą się między innymi Kapitan Ameryka, Iron Man, Wolverine czy też Blade. Twórcy małymi krokami przybliżają następne postacie i ostatnie materiały skupiają się na wspomnianym Peterze Parkerze oraz Stephenie Strange'u.

Firaxis Games kontynuuje projekt i na dobry początek deweloperzy przedstawiają krótsze trailery, które jednak dopiero zwiastują prezentację znacznie dłuższego filmu – tutaj zobaczycie aż pięć filmów i można je traktować jako kompletne pokazy Spider-Mana i Doktora Strange'a.

Deweloperzy odpowiedzialni za serię XCOM ponownie wykorzystują zróżnicowane ataki znanych bohaterów i biorąc pod uwagę ich możliwości – gameplay w Marvel's Midnight Suns może być wystarczająco zróżnicowany, by zapewnić dobrą zabawę przez wiele godzin. 

Marvel's Midnight Suns zadebiutuje 7 października. Grę od premiery sprawdzimy na PS5, XSX|S, PS4, XOne, Switchu i PC.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper