PS VR2 Sense w najnowszej aktualizacji PS5. Sony wprowadza wsparcie nowoczesnych kontrolerów

News
1679V
PS VR2 kontrolery
Wojciech Gruszczyk | 28.07, 17:59

Sony już wkrótce może przedstawić ostateczne szczegóły dotyczące PlayStation VR 2. Producent w najnowszej aktualizacji zadbał już o wsparcie PS VR2 Sense, czyli najnowszych kontrolerów przygotowanych z myślą o next-genowych goglach Sony. 

Sony w ostatnich dniach pokazało pierwsze funkcje PlayStation VR 2 oraz producent wspomniał o ważnym szczególe – nowości mają być testowane przez deweloperów, a dodatkowo wkrótce poznamy ostateczne konkrety dotyczące premiery nowego urządzenia japońskiej korporacji.

Firma najwidoczniej przygotowuje się do kolejnych etapów testów, ponieważ najnowsza aktualizacja PS5 wprowadza nie tylko wsparcie 1440p, ale użytkownicy mogą także liczyć na rozgrywkę z wykorzystaniem PS VR2 Sense... Choć aktualnie z opcji skorzystają tylko wybrani deweloperzy. 

Jest to pierwsza oficjalna wzmianka o kontrolerze do PlayStation VR 2 w publicznym systemie PlayStation 5 – niektórzy gracze mają nadzieję, że firma już w najbliższych dniach odsłoni wszystkie karty dotyczące premiery PS VR2. 

Możemy mieć jednocześnie pewność, że „droga do premiery PS VR2” trwa w najlepsze i pewnie w następnych tygodniach usłyszymy kolejne pozytywne informacje na temat sprzętu.

PS VR2 Sense - aktualizacja PS5

Źródło: Reddit

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper