Ryan Gosling jest gotowy na rolę w MCU. Aktor wspomina o roli, a Kevin Feige jest gotowy na współpracę

Filmy/seriale
968V
Ryan Gosling x Ghost Rider
Wojciech Gruszczyk | 25.07.2022, 19:50

Gwiazdor takich filmów jak „Driver”, „Blade Runner 2049”, „La La Land”, „Pamiętnik”, „Gray Man” czy też nadciągającego „Barbie” jest gotowy na swoją superbohaterską przygodę. Ryan Gosling chce dołączyć do Marvel Cinematic Universe i na jego wiadomość odpowiedział Kevin Feige.

W ubiegły weekend Marvel zaprezentował zwiastuny dwóch produkcji z Marvel Cinematic Universe, a nawet ujawnił wstępne plany na dwie kolejne fazy pełne oczekiwanych filmów oraz seriali.

W MCU pojawią się kolejni bohaterowie, więc następni aktorzy będą mieć szansę wystąpić w strojach superbohaterów i najwidoczniej Ryan Gosling jest gotowy, by trafić do uniwersum Marvela.

Aktor właśnie promuje „Gray Man” dla platformy Netflix i choć podczas ostatniego wywiadu Gosling zaprzeczył plotkom, według których jest przymierzany do roli Novy w MCU, to jednak potwierdził, że chętnie dołączyłby do świata Marvela. Aktor chciałby zagrać Ghost Ridera.

Sytuację na Comic-Con San Diego skomentował Kevin Feige i szef Marvela... Jest na tak:

„Ryan jest niesamowity. Hej człowieku, jeśli Ryan chce być Ghost Riderem... z przyjemnością znajdę dla niego miejsce w MCU” – powiedział Feige w MTV News

Czy Ryan Gosling nadaje się na Ghost Ridera? Zdania jak zawsze w takim temacie będą podzielone, jednak mam wrażenie, że Johnny Blaze mógłby otrzymać swój serial, który wprowadziłby go do MCU... Nawet jeśli w postać nie wcieli się Gosling.

Źródło: Gamespot

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper