Czarna Pantera od EA? Firma założyła nowe studio dla twórców Śródziemie: Cień Mordoru

Plotka
1022V
Czarna Pantera EA
Wojciech Gruszczyk | 25.07, 17:36

Czarna Pantera od twórców z Monolith Productions za pieniądze Electronic Arts? Deweloperzy podobno otrzymali szansę opracowania gry w uniwersum Marvela i przedstawią zupełnie nową historię.

Jeff Grubb w weekend wspomniał o nowej grze z Czarną Panterą w roli głównej i właśnie podczas streamu dziennikarz ujawnił pierwsze szczegóły.

Jego zdaniem, Electronic Arts to kolejne studio, które zamierza stworzyć wysokobudżetową grę na licencji Marvela. Tytuł ma znajdować się we wczesnej fazie rozwoju i jest to produkcja single-player.

EA nie zdecydowało się oddelegować do gry jeden ze swoich wcześniej założonych zespołów, a Czarna Pantera ma powstawać w nowym studiu – w Seattle powstał zespół pod przewodnictwem Kevina Stephensa, czyli byłego wiceprezesa Monolith Productions.

Za tytuł ma odpowiadać część twórców Śródziemie: Cień Mordoru, a gracze mają trafić do otwartego świata i wykonywać misje jako „nowa Czarna Pantera”. 

Deweloperzy chcą podobno pokazać śmierć Czarnej Pantery, by następnie gracze mogli wcielić się w nową postać, która stanie się bohaterem Wakandy.

Warto przypomnieć, że Monolith Productions pracuje nad superbohaterską opowieścią i gracze w tym wypadku wcielą się w Wonder Woman.

Źródło: Jeff Grubb

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper