Disney+ w sierpniu z mocnymi premierami. Gwiezdne wojny, Marvel, Pixar i Predator

Filmy/seriale
7626V
Disney+
Wojciech Gruszczyk | 25.07.2022, 14:34

Disney+ Polska potwierdził pierwsze premiery Disney+ na sierpień. Widzowie zobaczą między innymi „Predator: Prey” oraz pierwsze odcinki „Mecenas She-Hulk”, a na liście nie brakuje także głośnych, filmowych propozycji.

Disney przedstawił pierwsze premiery na sierpień dla Disney+ Polska i wygląda to całkiem obiecująco. To dopiero bardzo wstępne zestawienie, które jednak pokazuje, na jakie nowości mogą liczyć widzowie SVOD.

Dalsza część tekstu pod wideo

Disney+ sierpień – wstępna lista premier

  • 03.08 – Buzz Astral
  • 05.08 – Predator: Prey
  • 05.08 – LEGO Gwiezdne wojny: Wakacje (specjalna produkcja animowana)
  • 10.08 – Ja jestem Groot 
  • 17.08 – Mecenas She-Hulk
  • 31.08 – Andor

Na dobry początek widzowie otrzymają dostęp do najnowszej animacji studia Pixar – „Buzz Astral” nadal znajduje się w kinach, ale widzowie już teraz mogą szykować się na premierę w Disney+. „Predator: Prey” nie otrzymał swojej szansy na wielkim ekranie, ale pierwsze opinie dotyczące produkcji są zaskakująco pozytywne.

W następnych dniach otrzymamy aż dwie animacje – „ LEGO Gwiezdne wojny: Wakacje” oraz „Ja jestem Groot”, by w drugiej połowie miesiąca sprawdzić kolejne historie ze światów Gwiezdnych wojen oraz Marvela, jednak w tym wypadku będą to aktorskie opowieści. „ Mecenas She-Hulk” otrzymał w zeszły weekend nowy zwiastun.

To oczywiście dopiero wstępne plany, ale warto zwrócić uwagę, że Disney w jednym miesiącu zapewni aż dwie historie ze światów Marvela i dwie z Gwiezdnych wojen.

Źródło: Disney Polska

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper