Gran Turismo 7 otrzyma 3 nowe samochody. Gracze odgadli modele

News
1617V
Gran Turismo 7
Wojciech Gruszczyk | 22.07, 18:44

Kazunori Yamauchi kontynuuje zabawę ze społecznością Gran Turismo i szef Polyphony Digital opublikował zajawkę nowej aktualizacji. Gracze Gran Turismo 7 mogą oczekiwać trzech nowych samochodów, które w przyszłym tygodniu trafią do gry.

Polyphony Digital kontynuuje tradycję rozpoczętą na poprzedniej generacji i Gran Turismo 7 pod koniec miesiąca otrzyma nową aktualizację, która wprowadza do gry następne samochody. Kazunori Yamauchi opublikował zajawkę, która potwierdza, że otrzymamy dostęp do trzech maszyn.

„Aktualizacja nadchodzi w przyszłym tygodniu”.

Redakcja GTPlanet za sprawą swojej społeczności rozgryzła już wszystkie ukryte modele – w prawym dolnym rogu widnieje Nissan Skyline Super Silhouette (1982/3), który został przygotowany na potrzeby Fuji Grand Championship Series i wykorzystywał go Masahiro Hasemi. Pojazd pojawił się w Gran Turismo 2. Na górze znajduje się Maserati A6GCS Spider, który opracował Medardo Fantuzzi dla World Sportscar Championship, a ostatnim samochodem prawdopodobnie jest Porsche 918 Spyder.

Możemy podejrzewać, że deweloperzy kolejny raz zadbają o dodatkowe nowości, ale na więcej konkretów dotyczących aktualizacji musimy zaczekać do przyszłego tygodnia.

Źródło: GTPlanet

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper